About Us

درباره ما:

رویکرد اصلی پرشین اواردز-جوایزپارسی بسترسازی برای فعالان علمی و

فرهنگی و هنری و ... جامعه ایرانی است در این راستا با تکیه بر تکنولوژی مرزهای جغرافیایی را در هم شکسته و پتانسیلهای جامعه ایرانی را در کنار هم قرار میدهد تا همگان بتوانند در جهانی با فرصتهای برابر در کنار هم رشد کرده و پیشرفت کنند.

پرشین اواردز-جوایز پارسی در حقیقت یک مجموعه تکنولوژی - چند رسانه ای و برگزار کننده ایونت (رویداد) و  همایش و کنفرانس بدون هیچ گونه وابستگی (کاملا مستقل) است که مهمترین بخش های آن، به شرح ذیل میباشند:

۱. برگزاری مراسم اعطای جوایز متعدد در رشته های گوناگون، و دهها کنفرانس مربوط به آنها که به صورت سالانه، اتفاق میافتد.

۲. این مجموعه، در طول سال صدها ایونت کوچک و بزرگ را در سراسر دنیا در هر منطقه ای که ایرانیها در آن ساکن باشند، برگزار میکند.

۳.پرشین اواردز-جوایزپارسی، فستیوال بین المللی سالانه "ایران" را هر ساله از ابتدای ماه مارچ تا ابتدای ماه آپریل، مصادف با جشن نوروز باستانی تا سیزده به در با همکاری هزاران  ایونت ارگانایزر - برگزارکننده رویدادهای کوچک و بزرگ ایرانی در جهان، برگزار میکند تا آداب و رسوم و سنتها و گویش و زبان و فرهنگ اقوام و افراد مختلف ایرانی را به جهانیان، نسلهای دیروز و امروز و فردا، بهتر و بیشتر بشناساند و موجب افزایش اعتبار بینالمللی و هم گرایی و هم افزایی ایرانیان گردد.

امسال، فستیوال ایران؛ به صورت حضوری در کانادا و ترکیه، با حضور هنرمندان و فعالان فرهنگی و اجتماعی اجرا شد.

فستیوال ایران، معرفی نامه ایران و ایرانی به جهان خواهد بود تا سالانه در تقویم ها ثبت، و همه چهره تاریخی ترین و متحد ترین تمدن بشری را به نظاره بنشینند.

۴. پلتفرم فراگیر آنلاین برای متخصصین و هنرمندان و عموم شامل دانشنامه های متعددی همچون: دانشنامه فراگیر خاک، زنان شاعر و نویسنده، رقص، هنرهای ملی ، تجسمی و صنایع دستی و دانشنامه فیلم و ابزارهای ارتباطی و نیازهای حرفه ای جامعه، که ترکیبی از آمازون، آی ام دی بی، لینکدین، فیسبوک و اینستاگرام را در خود جای داده است.

۵. پروژه ها از جمله شبکه ارتباطی سازمانهای مردم نهاد و خیریهها، پروژه کلکسیون چندرسانهای تاریخ ادبیات ایران و پروژه تربیت مدرس و آموزش رایگان و ... و شرکت های وابسته پرشین اواردز-جوایزپارسی

۶. به کار گیری سیستم مشارکت و تکیه بر خرد فراگیر جمعی، در راستای اداره ساختارهای محلی و بینالمللی پرشین اواردز-جوایز پارسی:

در جریان برگزاری کنفرانس ها و مراسم اعطای نشان قدردانی، ضمن دعوت از همه ایرانیان در سراسر جهان، برای نامزدشدن و شرکت در این رویدادها با تشکیل هیأت های مشاورین و اجرایی، زمینه های همکاری و معرفی پتانسیلهای جامعه ایرانی را در سطح بينالمللی، فراهم خواهد نمود.

هرچند ممکن است این کنفرانس ها و مراسم در شهرهای خاصی مستقر باشند، اما تمامی افراد ایرانی و فعالان اجتماعی در سراسر جهان در هر نقطهای که زندگی میکنند، میتوانند کاندیدای دریافت جوایز و از اعضای هیأتهای مشاورین و یا اجرایی کنفرانس بوده و به صورت آنلاین و حضوری در این مراسم شرکت کنند.

به این ترتیب، سازنده، گرداننده و پیش برنده پرشین اواردز - جوایز پارسی، ایرانی های متخصص در هر رشته در هر جایی که زندگی می کنند خواهند بود.